Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Nowy plac zabaw w gminie Platerówka

 

 

 

Od początku grudnia mieszkańcy Platerówki mogą korzystać z nowego placu zabaw. Jego budowa była możliwa dzięki otrzymaniu grantu przyznanego w ramach konkursu „WzMOCnij swoje otoczenie”,organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Plac powstał przy świetlicy wiejskiej w sąsiedztwie siłowni zewnętrznej i altany rekreacyjnej. Miejsce zabaw dla najmłodszych mieszkańców Platerówki jest wyposażone m.in. w różne rodzaje huśtawek, tablicę kredową i bujany skuter.

Nowopowstały plac zabaw, siłowania zewnętrzna oraz altana rekreacyjna są doskonałym miejscem do integracji osób w każdym wieku. Jestem przekonany, że będą służyły naszym mieszkańcom przez lata – podkreśla wójt gminy Platerówka Krzysztof Halicki.

Konkurs „WzMOCnij swoje otoczenie” został zorganizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Jego celem było wyłonienie najlepszych projektów związanych z  rozwojem lokalnej infrastruktury, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz  finansowe wsparcie w ich wdrożeniu w gminach, na terenie których jest zlokalizowana lub budowana infrastruktura przesyłowa. W gminie Platerówka PSE realizują projekt budowy linii 400 kV relacji Mikułowa-Świebodzice, która jest niezbędna dla zapewnienia bezpieczeństwa dostaw energii elektrycznej do odbiorców w południowo-zachodniej Polsce.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2019-12-02 13:01przez:
Opublikowano:2019-12-02 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Platerówka
Odwiedziny:1792

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.