Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

?Prezentacja Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek?

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wspólnie z organizacjami działającymi na rzecz rozwoju obszarów wiejskich oraz Galerią Victoria w Wałbrzychu organizuje ?Prezentację Tradycyjnych Stołów Wielkanocnych, Palm i Pisanek?. Podczas prezentacji odbędzie się konkurs na ?Najpiękniejszą Palmę i Pisankę Wielkanocną?.

Prezentacja odbędzie się 1 kwietnia 2023 roku od godziny 12:00 do godziny 16:00 w Galerii Victoria w Wałbrzychu, ul. 1 Maja 64.

Celem tego wydarzenia jest kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z Wielkanocą przez m.in. zaprezentowanie świątecznych potraw i wypieków, występy zespołów ludowych, promowanie i sprzedaż rękodzieła charakterystycznego dla mieszkańców obszarów wiejskich naszego regionu.

Zachęcamy koła gospodyń wiejskich oraz organizacje pozarządowe z terenu województwa dolnośląskiego do udziału. Termin przesyłania zgłoszeń upływa 17 marca 2023 roku.

Regulaminy oraz karta zgłoszenia zostały umieszczone na stronie internetowej umwd.dolnyslask.pl, w zakładce Rozwój Obszarów Wiejskich ? aktualności Wydziału Obszarów Wiejskich (https://umwd.dolnyslask.pl/obszarywiejskie/aktualnosci-wydzial-obszarow wiejskich/).

 

 

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-07 08:40przez:
Opublikowano:2023-03-07 08:40przez:
Podmiot udostępniający: Gmina Platerówka
Odwiedziny:694

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.